Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Filumbes

Γενικο
 
Αρχικη σελιδαΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Σας βγαζουν τα παιδια σας εξω απο τα ρουχα σας?
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΤετ Ιαν 08 2014, 17:42 από stalitsa

» ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ... ΠΟΙΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ...
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 19 2013, 17:50 από stalitsa

» Ο ΤΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..........
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:17 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΝΤ.........
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:08 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 10:19 από Φιλουμπιτσα

» Παμε για υπνο?
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 22:03 από Φιλουμπιτσα

» Καλημεραααααααααααααα
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 12:41 από Φιλουμπιτσα

» επανασυνδεση!!!
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 02 2012, 07:21 από ismeni

» Μπομπονιέρες και άλλα!!!!
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΤετ Μάης 30 2012, 16:56 από riana-gr

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ

 

 Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Φιλουμπιτσα
Admin
Admin
Φιλουμπιτσα


Αριθμός μηνυμάτων : 357
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2010
Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ   Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2010, 15:07

H απάντηση από τον Ανδρέα Μικρούτσικο!



Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ MI
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ!

"Αγαπητό τρωκτικό,

Σε ότι με αφορά έχω να πω τα εξής:


ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ

Και ξαφνικά εκεί που όλοι οι τηλεαναλυτές ασχολούνται με το διαζύγιο Μενεγάκη - Λάτσιου, για να το ανακηρύξουν ¨το διαζύγιο της δεκαετίας¨ ή ¨το εθνικό διαζύγιο ¨ ( άλλως τε η ελαφρότητα ήταν πάντα το συναμφότερον της τραγικότητας ) η Δήμητρα δεν αντέχει άλλο και ξεσπά για τον προ διετίας χωρισμό της, μαζί μου...


Η ΑΙΤΙΑ

Γιατί σε τελική ανάλυση – σκέφτηκε η Δήμητρα - δεν υπάρχει μόνο ένα διαζύγιο!

Και το δικό μου διαζύγιο δηλαδή τι είναι; Παρακατιανό;

Και μίλησε η Δήμητρα

και είπε για το τρίτο πρόσωπο

και έκλαψε μπροστά στις τηλεοπτικές κάμερες της εκπομπής …

που δουλεύει.


Η ΑΦΟΡΜΗ

Δεν άντεξε λέει κάποιες –ξαναειπωμένες- απόψεις μου που λέχθηκαν παρεμπίπτοντος σε μια πρόσφατη συνέντευξη μου.

Και μου τάψαλλε έτσι για το καλορίζικο της νέας μου προσπάθειας.

Σ ευχαριστώ Δημητρούλα μου!!

Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ

Εξ αιτίας τρίτου προσώπου χώρισα και εγώ!! Δήλωσε !

Και το τρίτο αυτό πρόσωπο δεν ήταν σε κάποια παραλία, σε κάποιο νησί, αλλά μέσα στο ίδιο μας το σπίτι. Αποκάλυψε!

Στους τοίχους και τα έπιπλα που θα αντίκριζαν τα τρία παιδιά που εν δυνάμει θα έκανε μαζί με εμένα …τον Άπιστο! Υπονόησε!

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ….

Από πότε όμως Δήμητρα είναι ανήθικο κάποιο ολίσθημα ενός γαντζωμένου σε γκρεμό , και είναι ηθικός ο σχεδιασμός, η προετοιμασία και η εκτέλεση ενός σχεδίου που θα σου επιτρέψει να τον εγκαταλείψεις αφού πρώτα του δώσεις την τελική ώθηση για την ελεύθερη πτώση του δίχως το παραμικρό ίχνος ενοχής και τύψης!

ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ


Ποιος την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια από τον γάμο μας Δήμητρα, εσύ ή εγώ ;
Ποιος λέει – εν τέλει – και επί της ουσίας ψέματα Δήμητρα;


Αντρέας Μικρούτσικος


Υστερόγραφο ( πρώτο, έσχατο αλλά τηλεοπτικό) : κανείς δεν κτύπησε το κουδούνι, κανείς δεν εισέβαλε στο σπίτι, κανείς δεν μ έπιασε επ αυτοφώρω!!

Το ότι ο ¨κοριός¨ κατέγραψε μονάχα ¨άνθρακες¨ συζητήσεων και όχι ερωτικούς, ¨θησαυρούς¨ φαντάζομαι ότι δεν έχει και μεγάλη σημασία!!

Αλήθεια, από πότε η συμμετοχή μου σε τέτοιες συζητήσεις στοιχειοθετεί μία a priori απιστία;;

Σε μια εποχή όμως, που η αγάπη και η γενναιοδωρία θεωρούνται αδυναμία, αυτά είναι λεπτομέρειες."



Α.Μ.





ΠΗΓΗ troktikoblogsport
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://filumbes.forumgreek.com
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ   Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2010, 15:57

Πάντως ρε συ Ανδρέα μάλλον δεν σε παίρνει. Η Δήμητρα Ρουμπέση δεν δείχνει να λέει ψέματα και μερικές φορές και το συγνώμη είναι αναγκαίο. Και τα λάθη είναι ανθρώπινα όταν όμως μετανοείς για αυτά και κατανοείς τι γίνεται.
Για να λέμε και την αλήθεια, όταν είχες πρόβλημα εσύ Ανδρέα όλοι έψαχναν να σε βρούνε(κάποιοι να σε εκμεταλλευτούν) αλλά την...

Ρουμπέση ελάχιστοι θα την πλησίασαν γιατί δεν ήταν ο...Μικρούτσικος. Στο μεταξύ πρέπει να κοπεί αυτό το story γιατί εδώ σαν να υπάρχει στο βάθος κάτι που να σας ενώνει. Έστω και αν έχει μπει λουκέτο στην ψυχή. Αφήστε τον χρόνο και ο καθένας ας πάρει τον δρόμο του. Πάντως αν (λέμε αν) υπάρχει λόγος μοιχείας (να το πούμε νομικά) στην μέση τότε η Ρουμπέση είχε κάθε λόγο να σηκωθεί να φύγει...
Ξέρουμε τι φέρνει η δόξα και το χρήμα...

troktiko.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ   Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2010, 15:45

Νέα στοιχεία για τον χωρισμό Ρουμπέση - Μικρούτσικου

Έντονα φορτισμένη ήταν η ατμόσφαιρα στην εκπομπή «Super Star», με τη Δήμητρα Ρουμπέση να μη θέλει να δώσει πλέον συνέχεια στο σήριαλ με το χωρισμό της από τον Α. Μικρούτσικο.

Κι ενώ προβαλλόταν ένα ρεπορτάζ με τη Σοφία Βόσσου, να παίρνει σαφή θέση υπέρ του Α. Μικρούτσικου, λέγοντας χαρακτηριστικά ότι o πρώην σύζυγός της, της είχε πει ότι η Δήμητρα είχε βάλει κοριό στο τηλέφωνό του, η συνεργάτης της Χ. Λαμπίρη, σηκώθηκε και έφυγε από την εκπομπή, μη θέλοντας να ακούσει περισσότερα.

Μετά την προβολή του ρεπορτάζ, ο σκηνοθέτης έδειξε την άδεια καρέκλα της Δήμητρας, όμως η παρουσιάστρια δεν έκανε κανένα σχόλιο. Αυτή τη στιγμή πάντως η Δήμητρα έχει επιστρέψει στη θέση της.
Star.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ Α.ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Filumbes :: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ... :: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ!!! :: ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ!!!-
Μετάβαση σε: