Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Filumbes

Γενικο
 
Αρχικη σελιδαΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Σας βγαζουν τα παιδια σας εξω απο τα ρουχα σας?
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 08 2014, 17:42 από stalitsa

» ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ... ΠΟΙΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ...
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 19 2013, 17:50 από stalitsa

» Ο ΤΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..........
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:17 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΝΤ.........
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:08 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 10:19 από Φιλουμπιτσα

» Παμε για υπνο?
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 22:03 από Φιλουμπιτσα

» Καλημεραααααααααααααα
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 12:41 από Φιλουμπιτσα

» επανασυνδεση!!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 02 2012, 07:21 από ismeni

» Μπομπονιέρες και άλλα!!!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤετ Μάης 30 2012, 16:56 από riana-gr

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ

 

 ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΔευ Φεβ 08 2010, 16:35

Εσείς γιορτάζετε τον Αγιο Βαλεντίνο;
Η μέρα του Αγίου Βαλεντίνου πλησιάζει και οι ανά την γη ερωτευμένοι ετοιμάζονται να τον γιορτάσουν δεόντως! Πολλοί χαρακτηρίζουν τον Άγιο Βαλεντίνο σας τον Άγιο των πολλών εκατομμυρίων μιας και ανήμερα της γιορτής του ξοδεύονται εκατομμύρια σε δώρα , εστιατόρια , διασκεδάσεις κλπ . Για σας τι σημαίνει ο Άγιος Βαλεντίνος; Πρέπει λοιπόν να εκφράζουμε τον έρωτα ή την αγάπη μας μια συγκεκριμένη μέρα το χρόνο ; Το έχετε σκεφτεί ποτέ ή απλά επιλέγετε να γιορτάσετε την ημέρα γιατί έτσι συνηθίζεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤρι Φεβ 09 2010, 13:41

και καμια προταση για δωρακια θα ειναι ευπροσδεκτη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φιλουμπιτσα
Admin
Admin
Φιλουμπιτσα


Αριθμός μηνυμάτων : 357
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2010
Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤρι Φεβ 09 2010, 13:58

παρτε τους κανα κιλο μπριζολες θα το εκτιμησουν μια χαρα ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://filumbes.forumgreek.com
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤρι Φεβ 09 2010, 14:47

ααααχαχαχαχαχαχαχα .λες ε?
αμα τις ψησουμε κιολας να τις βρουν ετοιμες να δεις εκτιμηση!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αγγελικα
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ
αγγελικα


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010
Ηλικία : 60
Τόπος : αθηνα

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2010, 10:13

Ναι. Γραφω παντα καρτουλα και παιρνω καρδουλες.... Μια φορα σκορπισα χαρτινες καρδουλες απ την πορτα τιης εισοδου ως το δωματιο... και αφησα καρδουλες παντου το πρωι που ξυπνησε... διπλα στο κρεββατι, διπλα στον καφε, πανω στον παγκο του μπανιου και εγραφα κατι σε καθεμια καρδια. Μ αρεσουν τα happenings! Φετος, κατι θα σκεφτω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φιλουμπιτσα
Admin
Admin
Φιλουμπιτσα


Αριθμός μηνυμάτων : 357
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2010
Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2010, 12:38

Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΑΣ

Φτάσαμε λοιπόν δειλά δειλά κοντά στην Ημέρα των Ερωτευμένων. Λίγο πριν πάθεις νευρικό κλονισμό σκεπτόμενο το δώρο που θα κάνεις στον αγαπημένο σου, πριν μείνεις ταπί και ψύχραιμη και προτού κλείσουν τα μαγαζιά, σου προτείνουμε απλές και ιδανικές εκπλήξεις για το Βαλεντίνο σου. Εννοείτε, πως κάθε δώρο, συμβαδίζει με το διάστημα που βγαίνετε μαζί και τα βασικά χαρακτηριστικά της σχέσης σας!


Α. Πόσο καιρό βγαίνετε; Λιγότερο από τρεις μήνες!

Προτεινόμενη έκπληξη: στο σύντομο αυτό χρονικό διάστημα που είστε ζευγάρι, φρόντισε το δώρο σου να είναι απλό και όχι πολύ ακριβό. Στο σημείο αυτό, ο,οτιδήποτε πολύ ακριβό ή πολύ προσωπικό, θα φανεί υπερβολικό και θα τον τρομάξει σχετικά με το πώς βλέπεις τη σχέση σας.

Αν είναι φίλος του σινεμά ή της μουσικής, ένα ωραίο dvd της αγαπημένης του (σου) ταινίας ή ένα μουσικό cd του αγαπημένου του (σου) καλλιτέχνη είναι ό,τι πρέπει. Αν πάλι δεν έχεις μάθει τα γούστα του, φτιάξτου κάτι χειροποίητο, όπως είναι για παράδειγμα ένα ωραίο δείπνο ή κάντου δώρο το αγαπημένο βιβλίο που διάβασες πρόσφατα και σε ξετρέλανε!

Μην ξεπεράσεις τα 20- 25 ευρώ, γιατί αν το δικό του δώρο είναι ακόμα πιο φτηνό, θα απογοητευτείς.

Β. Πόσο καιρό βγαίνετε; 3 με 6 μήνες

Προτεινόμενη έκπληξη: η ενδιάμεση αυτή φάση, μπορεί να σε ταλαιπωρήσει περισσότερο σχετικά με το ποιό δώρο να διαλέξεις. Από τη μια, είστε ζευγάρι επικυρωμένο και με τη βούλα, αλλά από την άλλη ακόμα μαθαίνετε ο ένας τον άλλο! Εντυπωσίασέ τον βρίσκοντας ένα πιο ψαγμένο δώρο.

Αν του αρέσει να τραβάει φωτογραφίες, χάρισέ του ένα μπρελόκ- φορητή ψηφιακή κορνιζούλα για να βλέπεις τις φωτογραφίες παντού!

Αν του αρέσουν τα σπορ, κάντου δώρο εισιτήρια για την αγαπημένη του ομάδα. Το θέμα είναι να δείξεις ότι σκέφτηκες πολύ το δώρο που του έκανες.

Μην ξεπεράσεις τα 25 με 50 ευρώ.

Γ. Πόσο καιρό βγαίνετε; 7 ΜΕ 11 μήνες

Προτεινόμενη έκπληξη: εδώ τα πράγματα έχουν γίνει πιο σοβαρά στο δεσμό σας, ακόμα κι αν εκείνος διστάζει να το παραδεχτεί. Το δώρο που αξίζει να του κάνεις σε αυτή τη φάση, θα πρέπει να αποτελεί μια κοινή διασκεδαστική εμπειρία και για τους δύο σας, με σκοπό να ενδυναμώσετε το δέσιμο και τις κοινές σας αναμνήσεις.

Μια ωραία ιδέα είναι ο προγραμματισμός μιας μονήμερης εκδρομής (αρκεί να βεβαιωθείς ότι κι εκείνος μπορεί. Το Καρναβάλι της Πάτρας αποτελεί ιδανική επιλογή για την Κυριακή του Καρναβαλιού.

Αν σας αρέσει κάποιο συγκρότημα, αγόρασε εισιτήρια για μια προγραμματισμένη συναυλία τους μέσα στο μήνα.

Αν πάλι πιστεύεις πως θα εκτιμήσει καλύτερα κάτι πιο αγαπησιάρικο, πες του το ''σ' αγαπώ'' που περιμένει τόσο καιρό να το ακούσει από τα χειλάκια σου.

Το ποσό εδώ είναι θέμα επιλογής, αλλά δεν χρειάζεται να ξεπεράσει τα 200 ευρώ.


Προτεινόμενη έκπληξη:




Δ. Πόσο καιρό βγαίνετε; 1 με 2 χρόνια

Προτεινόμενη έκπληξη: εδώ μιλάμε πια για μακροχρόνια σχέση που ό,τι και να του πάρεις (ακριβό ή πανάκριβο) δεν θα τον τρομάξεις, ίσα ίσα που θα το χαρεί. Θες ένα ακριβό ρούχο, ένα ρολόι, ένα notebook; Γνωρίζεις καλά ότι το δώρο σου θα εκτιμηθεί έτσι κι αλλιώς. Προσοχή: αν συνηθίζετε να ανταλλάσσετε ακριβά δώρα, δεν τίθεται περιθώριο του ποσού που θα χρειαστεί να ξοδέψεις. Αν πάλι ο αγαπημένος σου προτιμά τα δώρα συναισθηματικής αξίας και όχι τιμής, ψάξε αρκετά ώστε να βρεις την μινιατούρα- αντίκα του αγαπημένου του αυτοκινήτου ή ένα ταξίδι για δύο στο εξωτερικό.

Ε. Πόσο καιρό βγαίνετε; 3 χρόνια και βάλε!

Προτεινόμενη έκπληξη: μετά από χρόνια ου περάσατε μαζί, με δώρα γενεθλίων και γιορτών, θα είναι ευτύχημα αν ψάχνεις με τον ίδιο ενθουσιασμό να του πάρεις δώρο για τη Γιορτή των Ερωτευμένων. Οι περισσότερες γυναίκες στο σημείο αυτό, κάνουν χρηστικά δώρα (κάλτσες, μανικετόκουμπα) που ναι μεν θα του χρησιμεύσουν αλλά δεν παύουν να είναι βαρετά. Αν θέλεις να ξεφύγεις από τα καθιερωμένα, χάρισέ του ένα μάθημα οδήγησης ελικοπτέρου ή ακριβού αυτοκινήτου, που θα βρεις σε διάφορα σάιτ στο ίντερνετ και σίγουρα θα τον ξετρελάνουν ως ιδέα.

Εναλλακτικά και ανέξοδα, μπορείς να του χαρίσεις μια βραδιά γεμάτη σεξ, που μετά από τόσα χρόνια και τόσδες υποχρεώσεις, σίγουρα του έχει λείψει!

Από την Κατερίνα Πατούλια






ΠΗΓΗ womanonly.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://filumbes.forumgreek.com
αγγελικα
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ
αγγελικα


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010
Ηλικία : 60
Τόπος : αθηνα

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 12 2010, 11:29

Τ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΤΟ ΤΡΥΦΕΡΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ....

Ξερεις γιατι σ αγαπω?
Σ' αγαπω γιατι κάθε βραδυ ξαπλωνεις στα ονειρα μου και μολις ξυπνησω ντυνεις τη σκεψη μου...
Ολη μερα σε φοραω στο χαμόγελο μου.
Εισαι το μισο της καρδιάς μου.
Και το ολοκληρο της επιθυμιας μου.
Σ' αγαπω... παραπανω απο το πολυ!
Σ' αγαπω γιατι εισαι γλυκουλικο.... τρυφερουλικο... ομορφουλικο....
Αλλα πιο πολυ σ΄αγαπω.... γιατι εισ' εσυ... και γιατι απλα δεν μπορω να κανω αλλιως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 12 2010, 14:11

ατζουλα χαρουμενη μερα του αγιου βαλεντινου!!!! παντα να ειστε τοσο ευτυχισμενοι οπως ειστε σημερα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 13 2010, 15:00

Σ ' αγαπώ γιατί:

1. Μπορώ να είμαι ο εαυτός μου όταν είμαι μαζί σου.
2. Με κάνεις να νιώθω, έτσι όπως δεν είχα νιώσει ποτέ πριν σε γνωρίσω.
3. Το κάθε χάδι σου, με κάνει να τρέμω.
4. Μπορώ να σου πω τα πάντα, χωρίς να αισθάνομαι άσχημα.
5. Εσύ και εγώ μαζί, μπορούμε να κάνουμε τα αδύνατα δυνατά.
6. Η πιο όμορφη σκέψη είναι η δική σου.
7. Γιατί νιώθω μερικές φορές ότι ένα λεπτό από τη σχέση μας, αξίζει όσο όλη η ζωή μου πριν σε γνωρίσω.
8. Νοιάζομαι για σένα, περισσότερο από τον ίδιο μου τον εαυτό.
9. Είσαι ένα κομμάτι από τα όνειρα μου.
10. Κάθε σου σκέψη μου δίνει ένα γλυκό χαμόγελο και με παρασύρει.
11. Η αγάπη μας με κάνει να αισθάνομαι ότι τα καλύτερα έρχονται.
12. Απλά δεν μπορώ να σου αντισταθώ.
13. Βγάζεις από μέσα μου τον καλύτερο εαυτό μου.
14. Έχεις απίστευτο χιούμορ.
15. Κάθε φορά που σε κοιτώ, η καρδιά μου χτυπάει δυνατά.
16. Είσαι το άτομο που κρατάει το κλειδί της καρδιάς μου.
17. Μου έχεις μάθει τι πραγματικά σημαίνει αγάπη.
18. Πάντα μου λες αυτό που έχω ανάγκη να ακούσω.
19. Αποτελούμε το καλύτερο σενάριο των ονείρων μου.
20. Και φυσικά, η εξυπνάδα σου, γιατί φάνηκες αρκετά έξυπνος/η για να με ερωτευτείς :-)
21. Αγάπη μου !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νουνίνα
το παλαιβει
το παλαιβει



Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010

ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?   ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ? I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 21:34

Βρε παιδιά λίγο άκαιρα θα απαντήσω αλλά τι μας έμεινε μωρέ μόνο 4 μήνες μέχρι του Αγίου Βαλεντίνου. Λοιπόν τα πρώτα χρόνια το γιορτάζαμε δεόντως. Εγώ έφτιαχνα κέικ σε σχήμα καρδιάς στολισμένο με κόκκινα κεράσια και σαντιγύ, έπαιρνα κάποιο δωράκι συνήθως κάτι χρήσιμο ή ένα λουλούδι κι εκείνος μου έπαιρνε επίσης κυρίως λουλούδια και άλλες φορές κάποιο κοσμηματάκι.

Αργότερα αρχίσαμε να μη δίνουμε σημασία σε αυτή τη γιορτή επειδή και οι δύο τη θεωρούμε εκτός από ξενόφερτη κατά βάθος και εμπορική. Σκεφτήκαμε ότι αν θέλουμε να φέρουμε δώρα και λουλούδια μόνο και μόνο για να εκφράσουμε την αγάπη μας ο ένας στον άλλο δεν το κάνουμε όποια μέρα θέλουμε χωρίς ντε και καλά να είναι παγκόσμια μέρα;

Κι έτσι σταματήσαμε τα δώρα αλλά εξακολουθούμε να λέμε ο ένας στον άλλο χρόνια πολλά τη μέρα αυτή.


[Καλέεεεεε ποιος μου έγραψε κάτω από το nickname μου "το παλεύει"; ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Filumbes :: ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ!!!!-
Μετάβαση σε: