Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Filumbes

Γενικο
 
Αρχικη σελιδαΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Σας βγαζουν τα παιδια σας εξω απο τα ρουχα σας?
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΤετ Ιαν 08 2014, 17:42 από stalitsa

» ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ... ΠΟΙΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ...
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 19 2013, 17:50 από stalitsa

» Ο ΤΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..........
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:17 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΝΤ.........
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:08 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 10:19 από Φιλουμπιτσα

» Παμε για υπνο?
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 22:03 από Φιλουμπιτσα

» Καλημεραααααααααααααα
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 12:41 από Φιλουμπιτσα

» επανασυνδεση!!!
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 02 2012, 07:21 από ismeni

» Μπομπονιέρες και άλλα!!!!
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΤετ Μάης 30 2012, 16:56 από riana-gr

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ

 

 Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Φιλουμπιτσα
Admin
Admin
Φιλουμπιτσα


Αριθμός μηνυμάτων : 357
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2010
Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ   Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 25 2011, 17:56

Η Αριστουλα εχει νευρικη ανορεξια.
Αυριο μπαινει στο παιδοψυχιατρικο του παιδων.
Δεν περιγραφεται η ψυχολογια μου............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://filumbes.forumgreek.com
αγγελικα
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρ
αγγελικα


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010
Ηλικία : 60
Τόπος : αθηνα

Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ   Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 15 2011, 11:41

α ρε βικυ, νεος γολγοθας, εχεις δικιο! ομως εχε στο νου σου οτι οσο σου ριχνει η ζωη σκοταδι, εσυ θα ριχνεις φως και πιστεψε οτι δε θα νικησει η ζωη αλλα εσυ! Ο θεος δεν αφηνει τιποτα στη τυχη κι εχει φυλαξει μεσα μας την αναλογη δυναμη. Εχε πιστη και ευχομαι ολα να πανε καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Peni-an
το παλαιβει
το παλαιβει
Peni-an


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : Ν.Ηρακλειο

Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ   Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03 2011, 16:40

Φίλη μου κανε μια υπομονη ακομα. Ακου όμως και τη δικη μου ιστορια με τον ανιψιο μου, το γιο της αδερφης μου.
Ο Βασιλάκης παντα ηταν μηζερος με το φαγητο του απο παιδι. Επρεπε να ειναι 2 ωρες στο τραπέζι και να λεει η μανα του φάε Βασιλη κι αυτος να κλεει με τετοια γκρινια που να μην καταλαβαινεις τι λεει. Στις εξετασεις που του κανανε δεν διεγνωσαν καποιο παθολογικο ή ορμονικο προβλημα αλλα ότι ειναι ψυχολογικο ή το κλασικο που λενε η γιατροι " ειναικακομαθημενος και θελει να σας εκβιασει με το φαγητο του. Η αδερφη μου στα μαυρα πανια. Εφτασε στα 11 να πινει ενα ποτιρι γαλα το πρωι και ενα το βραδυ. Αναπτιξη μηδεν. Τα καλοκαιρια που ηταν στο χοριο της μανας μου μπορει να περνουσαν και 3 μερες που να μην ετρωγε τιποτα και με επερνε η μανα μου τηλεφωνο κι εκλεγε. Τον επενρνα στο κηνιτο του και του ελεγα " σε παρακαλω αγαπη μου, θελω να πειεις ενα ποτιρι γαλα για μενα και το Βασιλη ( τον αντρα μου που τον λετρευει) και θα σε παρω σε μια ωριτσα να μου πεις αν τα καταφερες" και ακουγες μια αδυναμη φωνουλα να λεει "μ μ μ μ θα προσπαθισω". Τις περισσοτερες φορες το επεινε ενω οσες φορες τον επερνα εγω μαζι μου διακοπες και τετοια, τον εβλεπα ότι ηθελε να φαει και κατι τον ενοχλουσε. Καταπηνε την μπουκια και και παρατουσε ξαφνικα το πηρουνι δακρισμενος , ηταν ετοιμος να μπίξει τα κλαματα αλλα ετρωγε χωρης εγω να τον πιεζω. Λιγο πριν λοιποων μπουνε στη διαδηκασια της δικια σας, διαπιστωνω οτι ο Βασιλακης αναπνεει μονο απο τη μητη. Το στομα του ηταν παντα ανοιχτο και ψιλαφω με το χερι μου πανω απο τη μητη εκει που ειναι το κοκαλο, και πιανω ενα Θεόστραβο διαφραγμα. Το λεω στον πατερα του μου λεει μαλακιες λες, μια χαρα ειναι η μητη του. Μη στα πολυλογω βρισκει η αδερφη μου ενα πολυ καλο οριλα και τον πάει . Neutral Neutral Neutral και τους λεει " η μητη του παιδιου εινει τελειως κλιστη. Το διαφραμα εινει εκ γενετης στραβο και αναπνεει μονο απ το ενα ρουθουνι 30%. Δεν εχει γευση σε τιποτα ουτε ειχε ποτε, ο εγγεφαλος του δεν οξιγωνοωνετε σωστα και ετσι κουραζετε παρα πολυ κατα τη διαρκια του φαγητου, και επισεις επιδη τρωει πολυ αργα, ο εγγεφαλος δινιει εντολη στο σωμα οτι χορτασε μετα απο 20 λεπτα. Πρεπει να βαζει ωρό 4 φορες την ημερα, να ανησχίετε τις γευσεις του με μπαχαρικα και σκορδο (που σκοτωννει και τα μικροβια) αν χριαστει τον προτω καιρο μεχρη ν ανοιξει το στομαχι του να τα τρωει αλεσμενα, να πινει μια κουταλια doufalak καθε βραδυ για να ριθμιστει το εντερο του γιατι φισικα σταματισε να πηγενει τουαλετα και στα 16 του θα κανουμε εγγχιριση και θα βαλουμε απο την αρχη ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ γιατι αυτο δε διορθωνετε αλιως θα μπορουσαμε να την κανουμε αμεσα. Φουλ βιταμηνες διο φορες την ημερα και βασιληκο πολτο και καθε εξι μηνες θα ερχεστε να σας βλεπω "
Μεσα σε 4 μηνες ο μηκρος ηταν και ειναι μια χαρα. θελει παλι πολύ χρονο για να φαει αλλα τουλαχιστον τρωει. Και πιστευω ότι του εφυγε να μεγαλο ανχος που ισως να του το προκαλεσαμε και μεις χωρης να ξερουμε. Σημερα δυο χρονια μετα εχει επανερθει αρκετα στα κηλα του βαβαια ειναι πιο μηκροσωμος απο τα παιδια της ηλικιας του αλλα κανει προσπάθεια πιά και απο μονος του χωρης να εχει γευση προσπαθει να φαει ρευστες τροφες (γιαουρτι, απιδορπια γαλακτος και βρεφικιες τροφες) πιστευω οτι αν του κλισεις τα ματια δεν μπορει να ξεχωρισει το γιαουρτι απο την μαγιονεζα, μονο αν ριξεις πολυ ζαχαρη στο ενα και πολυ αλατι στο αλο. Smile
Αυτα στα λεω γιατι θελω να ξερεις μηπως κατι δεν εχεις κοιταξει? Και γω αν δεν ειχα καταλάβει τι παιζει η αδερφη μου θα εμπενε και κεινη σε ενα γολγοθα και ο Βασιλακης μαζι και όλη η υπόλοιπη οικογενεια. Ευχομαι το καλήτερο Βικαρα πες μας συντομα νεα. Πολλα φιλια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο ΝΕΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ
» ΝΕΟΣ ΝΟΜΟΣ:Επιστροφη εισφορων στις νεες μαμαδες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Filumbes :: ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΑ :: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...-
Μετάβαση σε: