Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Filumbes

Γενικο
 
Αρχικη σελιδαΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Σας βγαζουν τα παιδια σας εξω απο τα ρουχα σας?
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΤετ Ιαν 08 2014, 17:42 από stalitsa

» ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ... ΠΟΙΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ...
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 19 2013, 17:50 από stalitsa

» Ο ΤΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..........
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:17 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΝΤ.........
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:08 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 10:19 από Φιλουμπιτσα

» Παμε για υπνο?
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 22:03 από Φιλουμπιτσα

» Καλημεραααααααααααααα
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 12:41 από Φιλουμπιτσα

» επανασυνδεση!!!
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 02 2012, 07:21 από ismeni

» Μπομπονιέρες και άλλα!!!!
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΤετ Μάης 30 2012, 16:56 από riana-gr

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ

 

 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
evi31
το παλαιβει
το παλαιβει



Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 45
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ   ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 12 2010, 08:27

Ο γνωστός ποινικολόγος και δικηγόρος της Τζούλιας Αλεξανδράτου ανέλαβε να ρίξει φως σε μια ροζ ιστορία. Έχετε δει την ταινία, κύριε Κούγια; Όχι, δεν ξέρω τι απεικονίζει, έχω όμως δώσει....

εντολή στους συνεργάτες μου να πάρουν το συγκεκριμένο βίντεο και να το δουν. Μου έχουν πει πάντως ότι είναι μία ερωτική επιλογή, που δεν θα ήθελα εγώ να τη χαρακτηρίσω, αλλά σημασία δεν έχει το βίντεο καθαυτό –αυτό είναι αρμοδιό­τητα άλλης υπηρεσίας–, το θέμα είναι αν όλο αυτό είναι μία προσωπική επιλογή της κυρίας Αλεξανδράτου που κάποιοι το βιντεοσκόπησαν εν αγνοία της και το με­τέτρεψαν σε ταινία πορνό ή αν όλο αυτό είναι μία επαγγελματική επιλογή της κυ­ρίας Αλεξανδράτου, όπου, με κάποιον που επέλεξαν αυτοί που γνωρίζουν ποιον να επιλέξουν, έκανε συνειδητά αυτή την ται­νία με σκοπό να κερδίσει χρήματα. Η εντο­λή που έχω –και έχω ζητήσει μέσα στην εβδομάδα να έχω και γραπτή εντολή– εί­ναι ότι η κυρία Αλεξανδράτου υποστη­ρίζει πως ήταν μία προσωπική της στιγ­μή, το πρόσωπο που απεικονίζεται ήταν πρόσωπο το οποίο γνώριζε αλλά που ποτέ δεν μπορούσε να φανταστεί ότι είναι ένας επαγγελματίας αυτών των ταινιών και ότι, σε κάθε περίπτωση, θέλει να στραφεί ενα­ντίον όλων. Έχουμε μία δυσκολία να εντο­πίσουμε ποιοι ήταν αυτοί που έκαναν αυ­τό το εγχείρημα, αλλά σε κάθε περίπτωση θα στραφούμε εναντίον τους νομικά.



Υπάρχουν πολλοί όμως που ισχυρίζο­νται –σε αντίθεση με όσα σας έχει πει η ίδια– ότι όλα αυτά έγιναν εν γνώσει της και πως η ίδια η Τζούλια έχει βγάλει πολλά λεφτά από όλο αυτό. Ότι η ταινία έγινε καθ’ όλα νόμιμα.

Αυτό δεν μπορώ να το ξέρω. Εγώ έχω ζη­τήσει να μου στείλει μία προκαταβολή για να ξεκινήσουμε τις ενέργειες που πρέπει να γίνουν, συμφωνήσαμε σε αυτή την επι­λογή και κάνω ό,τι πρέπει ως επαγγελμα­τίας δικηγόρος. Αν μπορώ να κάνω και κά­τι περισσότερο, αν μου ζητηθεί η γνώμη σε κάτι που είναι πέραν των νομικών συμ­βουλών, θα το κάνω. Θα ήθελα σαν άν­θρωπος, αν μπορώ, να βοηθήσω.



Υπάρχουν επίσης άνθρωποι που ισχυ­ρίζονται ότι η Τζούλια έχει μπλέξει με έναν πολύ άσχημο κύκλο ανθρώπων, με τους οποίους διατηρεί συχνή επαφή, ή και ουσιών που την επηρεάζουν ώστε να μην αποφασίζει νηφάλια για τη ζωή της. Έχει πέσει κάτι τέτοιο στην αντί­ληψή σας;

Σε αυτές τις τρεις φορές που συναντηθή­καμε, εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο. Ήταν ένα απόλυτα υγιές κορίτσι, ήξερε τι έλε­γε και τι έκανε, ήταν και είναι –με όλα αυ­τά που της συμβαίνουν– ψυχικά ταλαι­πωρημένο κορίτσι, αλλά, πέραν αυτού, τίποτα άλλο. Μου φάνηκε μάλιστα ένας άνθρωπος που δεν είχε κάνει χρήση ούτε ενός ποτού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ   ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 13 2010, 10:05

αααααχαχαχαχαχαχαχ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ: Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν ειναι ελεφαντας δεν ειναι φωκια ειναι η πεθερα μου...........
» ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ!!! ΤΟ ΡΟΖ ΒΙΝΤΕΟ
» ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ, ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ!!! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ?
» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ
» ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛ?????????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Filumbes :: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ... :: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ!!! :: ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ!!!-
Μετάβαση σε: