Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Για να μπορεσετε να διαβασετε και να απαντησετε στα θεματα φορουμ του Filumbes θα πρεπει να συνδεθειτε.

Αν δεν διαθετετε κωδικο πρεπει να κανετε εγγραφη.
Η εγγραφη ειναι δωρεαν.
Καλως ηρθατε στην παρεα μας.
Filumbes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Filumbes

Γενικο
 
Αρχικη σελιδαΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Σας βγαζουν τα παιδια σας εξω απο τα ρουχα σας?
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΤετ Ιαν 08 2014, 17:42 από stalitsa

» ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ... ΠΟΙΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ...
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 19 2013, 17:50 από stalitsa

» Ο ΤΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..........
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:17 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΝΤ.........
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:08 από Φιλουμπιτσα

» ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 10:19 από Φιλουμπιτσα

» Παμε για υπνο?
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 22:03 από Φιλουμπιτσα

» Καλημεραααααααααααααα
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 12:41 από Φιλουμπιτσα

» επανασυνδεση!!!
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 02 2012, 07:21 από ismeni

» Μπομπονιέρες και άλλα!!!!
Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΤετ Μάης 30 2012, 16:56 από riana-gr

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ

 

 Τωρα τρομαξα

Πήγαινε κάτω 
+3
Φιλουμπιτσα
manou
andromeda
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andromeda
το παλαιβει
το παλαιβει
andromeda


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΚυρ Μάης 16 2010, 04:59

κοριτσακια σας ενοχλω για αλλη μια φορα γιατι εχω προβλημα και νιωθω απιστευτα μονη μου... κατι δεν παει καλα με την μπεμπουλα μου... το σαββατο στις 17.00 αρχισα να εχω πονους στην κοιλια αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι μου συμβαινει συνεχεια... κατα τις 21.00 καταλαβαμε οτι ειναι κατα περιοδους και τους μετρησαμε μεχρι τις 22,00 οτι ειναι καθε δεκα λεπτα περιπου... παιρνω τον γιατρο μου και λεει να χρονομετρησω και να σημειωσω καθε ποτε με πιανουν και ποσα δευτερολεπτα διαρκουν και να τον παρω σε μια ωρα... οι μετρησεις ηταν καθε δεκα λεπτα και διαρκουσε ο πονος μεσο ορο 38 δευτερολεπτα... τον ξαναπαιρνω στις 23,00 4 φορες και δεν το σηκωνε [μαλλον τον πηρε ο υπνος] με βουταει ο γιωργος και με παει στο ελενα... εκει μου κανανε υπερηχο δεν ειδαν τπτ περιεργο [αν και ο γιατρος ρωταγε την μαια για αυτα που εβλεπε τοσο ασχετος ηταν ] και παρολα αυτα λενε να με κρατησουν μεσα προληπτικα... δεν ηθελα να κατσω ουτε ο γιωργος και γυρισαμε σπιτι... στις 1.30 με πιασαν οι πονοι ανα 5 λεπτα διαρκουσαν 1 λεπτο καθε φορα και κυριολεκτικα ουρλιαζα... παιρνει ο γιωργος ξυπναει τον γιατρο μου και εκεινος του λεει να παρω 2 μποσκοπαν κι αν δεν ηρεμησω θα ρθει να με παει στο μαιευτηριο γιατι κατι δεν παει καλα... ηρεμω ομως και κοιμαμαι κατα τις 2,30... στις 5.15 ξυπνησα να παω τουαλετα και τι ειδα? ροζ αιμα στο σκουπισμα... αρκετο αλλα οχι τοσο ωστε να εχει φτασει στην σερβιετα... μονο οσο σκουπιζομουν το εβλεπα... στελνω μηνυμα στο γιατρο και μου λεει να το παρακολουθησω κι αν γινει πολυ το πρωι θα παμε για υπερηχο... τωρα εχω παλι πονακια ανα καποια λεπτα και απλα περιμενω να ξημερωσει... το αιμα στην ιδια κατασταση... στην αρχη δεν ανησυχησα γιατι διαβασα οτι πολλες παθαινουν συσπασεις και δεν ειναι κατι αλλα αληθεια τωρα ειμαι τρομοκρατημενη και δεν μπορω να σταματησω να κλαιω με τπτ... ενιωσα την μπεμπα κανα 2 φορες να κλωτσαει και αναθαρησα οτι αυτο ειναι καλο... ρε κοριτσια φοβαμαι παααααααααααρα πολυ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 08:17

Κοριτσακι κανε υπομονη ,κανε ολα οσα εχει πει ο γιατρος σου και ολα θα πανε καλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φιλουμπιτσα
Admin
Admin
Φιλουμπιτσα


Αριθμός μηνυμάτων : 357
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2010
Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 08:25

Ολα καλα θα πανε.Οτι θες εδω ειμαστε.
Και να ξερεις κατι οτι δεν μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους. Τωρα τρομαξα Icon_rolleyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://filumbes.forumgreek.com
Sylia
το παλαιβει
το παλαιβει
Sylia


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2010

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 08:30

Υπομονη μεδουυυυυυυυυ
ολα καλα θα πανε κοπελα μου...θα δεις...
κανε οτι σου πει ο γιατρος σου και κυριως προσπαθησε να μεινεις ηρεμη....
κλεισε τ αυτια σου στους εξω και σε οτι σ ενοχλει...
μη φοβασαι κοριτσαρα μου...θα τα παει μια χαρα η ζουζου...
γυναικα ειναι....ειναι δυνατη!!!
πολλα φιλακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andromeda
το παλαιβει
το παλαιβει
andromeda


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 09:12

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου... ας ελπισουμε οτι η μπεμπα θα κρατηθει μεχρι να μπω στον 7ο και θα σταματησει να βιαζεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mara-76




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 15:45

χαρα
8ες να μ θυμωσεις θες οχι χεστηκα
ασε τις αμπελοφιλοσοφιες Online και τσακισου πήγαινε στο ΓΑΙΑ και κατσε εκει μεχρι να ισιωσει η κατασταση. ο γιατρος σου ειναι για τον πουτσο καβάλα και εσυ παιρνεις... μπουσκοπαν
μακαρι τωρεα που εισαι στο αλεξανδρα ολα να ειναι μια χαρα αλλα για να ιεναι μια χαρα το παιδι σου πρεπει να το βοηθησεις και εσυ λιγο.. και να κοβεις βολτες στα μαιευτηρια σε εξαλλη κατασταση ΔΕΝ του κανει καλο
μπαστακωσου μεσα, κανε εισαγωγή και βρες εναν γιατρο της προκοπής μεσα απο το γαια... στην αναγκλη πες μου να σ στιελω τον δικο μου....

ακους εκει.. δεν σηκωνε το τηλεφωνο
ΞΥΠΝΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νουνίνα
το παλαιβει
το παλαιβει



Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΣαβ Μάης 22 2010, 08:24

Κορίτσια καλημέρα. Γνωρίζει κάποια από σας νεότερα από τη Χαρά; Τί γίνεται με τη γέννα, η μπέμπα της πώς είναι; Η Χαρά πώς είναι ψυχολογικά και σωματικά; Όποια γνωρίζει κάτι ας γράψει εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manou
Admin
Admin
manou


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΣαβ Μάης 22 2010, 11:35

μιλησα με τη χαρα εχει μικροενοχλησεις αλλα δεν την κοιτανε για διαστολη καθολου δυστυχως!!!!οποτε δεν ξερουμε πως παει απο αυτη την αποψη...το θετικο ειναι πως ειναι καλυτερα ψυχολογικα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andromeda
το παλαιβει
το παλαιβει
andromeda


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 24 2010, 18:14

δεν εχω καλο σημα και τα γραφω συντομα
εχω διαστολη χτες και σημερα καναμε κορτιζονες για τα πνευμονια της μπεμπας με εχουν λιγο παρατημενη αλλα εχω τον γιωργη μου κι ολα καλα... ψυχολογιικα δεν ειμαι πολυ νορμαλ.... φωναζω και κλαιω παρα πολυ ευκολα αλλα οκ την παλευω λιγο ακομα... σας αγαπαω ολες πολυ και συγνωμη αν σας αποπαιρνω μερικες φορες στο τηλ... φιλακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νουνίνα
το παλαιβει
το παλαιβει



Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 24 2010, 19:47

Andromeda μου εύχομαι να βγεις σύντομα από αυτή την περιπέτεια και να συνεχίσεις την εγκυμοσύνη σου, ώστε να γεννήσεις ένα τελειόμηνο υγιές μωράκι που θα σου χαρίσει την ευτυχία.

Δείξε υπομονή, αισιοδοξία και κάνε και όσες περισσότερες προσευχές μπορείς στον προστάτη Άγιό σου να σας φυλάει και τους δυο, εσένα και το μωράκι σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Peni-an
το παλαιβει
το παλαιβει
Peni-an


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : Ν.Ηρακλειο

Τωρα τρομαξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τωρα τρομαξα   Τωρα τρομαξα I_icon_minitimeΔευ Μάης 31 2010, 15:08

Καλή μου Χαρά!!!! Βγάλε όοοποια αρνιτηκή σκέψη υπάρχει μεσα στο μιαλό σου και να εχεις μόνο μια οικόνα ..... οτι βγενεις απ το νοσοκομειο με το μωρός σου αγγαλια!!! Να το φανταζεσαι μεγάλο και γερό . Να το φανταζεσαι να φοράει το φορμάκι που "ισως" του εχεις αγωρασει και το μπαμπά Γιωργο να του τρεχουν τα σαλια απ τη χαρα του. Σου ευχομαι εν ολοιγεις όλο αυτο που περνας να ειναι μια γλυκια αναμνιση με αισιο τελος. Αυτα που σου γραφω θα τα διαβαζεις σε λιγο καιρο και θα γιελας! Πολλες πολλες ευχες για να εισαστε καλα και οι δυο ή ...... και οι τρεις για να μην ξεχναμε και το μπαμπα! Πολλα πολλα φιλια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τωρα τρομαξα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ANTE ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Filumbes :: ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΑ :: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...-
Μετάβαση σε: